reklamı kapat

POPÜLER

Paul Walker’ın daha önce yayınlanmamış test sürüş videosu

2013 yılında trajik bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan Paul Walker’ın daha önce hiç yayınlanmamış görüntüleri ortaya çıktı. Ünlü aktör yine en sevdiği şeyle, hız canavarı bir otomobille yıllar sonra karşımıza çıktı.

2011 yılında çekilen ancak GTChannel tarafından ancak yayınlanan videoda, Paul Walker’ın Nissan GT-R test sürüşünü izliyoruz. Japonya’nın meşhur GT-R modifikasyon firması Mine’ı ziyaret eden Walker, otomobille birkaç tur atıyor ve anbean görüşlerini aktarıyor. Yüz ifadesinden her şey açıkça belli olsa da Walker otomobilde en çok “yapmak istediğiniz her şeyi gerçekleştirmesini” sevdiğini belirtiyor. 600 beygirin kulağa ninni gibi gibi geldiğini belirten Walker, hepimizin yüzünde acı bir tebessüm bırakıyor.

Ölümünden sonra ortaya çıktığı üzere Paul Walker, otomobil tutkusunu garajına da fazlasıyla yansıtmıştı. Ünlü aktörün otomobil koleksiyonu arasında Saleen S7, Ford GT, Chevelle SS Convertible, BMW M1, BMW M3, Porsche 996, 2015 Shelby GT500, Ferrari 360 Challenge Stradale, Toyota Supra, Volvo P1800, Nissan Skyline GT-R ve nicesi bulunuyor. Ailesi şimdilerde bu otomobilleri Paul Walker’ın ismini kullanmadan satarak hayır kuruluşlarına bağışlıyor. GTChannel da aşağıdaki videonun tüm gelirlerini Paul Walker Foundation‘a bağışlayacağını belirtiyor.

VİDEO