reklamı kapat

POPÜLER

2021 Peugeot 3008

Peugeot cephesinden dikkat çeken 2021 açıklaması

Resmi tanıtımı gerçekleştirilen yeni Peugeot 3008 piyasaya çıkışının ardından Fransız üreticiden 2021 senesine ait önemli değerlendirmeler geldi.

2017’de yılın otomobili ödülüne de layık görülen 3008, süreç içerisinde Qashqai’nin elinde olan SUV liderliğine ortak olup, onu geride bırakmayı dahi başardı. Bu ay içerisinde modelin makyajlanan versiyonun tanıtılması ile ile birlikte sevilen model tekrar gündeme geldi. Ülkemizde büyük bir kitlesi bulunan 3008, çıkışının hemen ardından stokları tüketti bile. Tasarım dilini korurken yeni donanım ve teknolojilere kavuşan 3008, sevenlerinden tam not aldı. Peugeot cephesinden de modelin çok sattığı için  kimi zaman bulunamaması ve 2021 hakkında önemli açıklamalar yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot satışların artacağını öngörüyor

Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, “Pazarın 2021 yılında 2020’nin üzerinde seyredeceğini öngörüyoruz. Yılın ilk çeyreği biraz durgun geçebilir, fakat sonrasında satışların artacağını tahmin ediyoruz. Bu varsayımın altında birçok parametre var. Çok olağanüstü şeyler olmazsa, tahminlerimiz bu yönde.

Araç bulunurluğu sorunu talebin yavaşlaması nedeniyle Kasım ayında azaldı. Aralık ayında talebi karşılayabilecek stokumuz var. 2021 yılında ise araç bulunurluğu pandeminin seyrine bağlı olarak değişir. Salgın tüm dünyada üretimi aksatıyor ve tedarik zincirlerini olumsuz etkiliyor” ifadelerine yer verdi. Sektör hakkında tüm gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın