reklamı kapat

POPÜLER

Philips 43PUS7607

Philips 43PUS7607 televizyon için A101 kampanyası [5 Nisan-18 Nisan 2024]

Philips 43PUS7607 televizyon için yeniden A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Önümüzdeki hafta A101’e gelecek olan televizyon 43 inçlik ekran boyutuna sahip. Televizyon Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özelliklere destek veriyor. Televizyon bu özellikler sayesinde iyi görüntü kalitesi vadediyor.

Philips 43PUS7607, 2 yıl Philips garantisiyle geliyor. Televizyonda Philips Pixel Precise Ultra HD motoru yer alıyor. Bu motor görüntü kalitesini optimize ederek net görüntüler, zengin renkler ve akıcı hareketler sunuyor. Amazon Prime, Netflix ve YouTube gibi uygulamaların yüklü geldiği televizyon 4K çözünürlük kalitesine sahip.2 adet USB bağlantı noktasını bünyesinde barındıran televizyona bu sayede harici diskler veya USB bellekler takılabiliyor. 3 adet HDMI bağlantı noktasına da destek veren televizyonda ekran yansıtma özelliği de mevcut. Bu sayede Android’li cihazlardaki görüntüler kablosuz olarak televizyona aktarılabiliyor. 20 watt’lık ses gücü sunan televizyonda SAPHI olarak adlandırılan işletim sistemi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 43PUS7607 televizyon uygun fiyat etiketiyle geliyor

Philips Smart TV uygulamalarına hızlı erişim olanağı sağlayan televizyonun A101’deki fiyatı 12.999TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Yenileme hızı 60 Hz olan televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor. Televizyonu satın alanlara 2 yıl garanti süresi sunuluyor. Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın