reklamı kapat

POPÜLER

Philips GoGear Action, sporseverleri kablo derdinden kurtarıyor

Philips, spor ve müzik tutkunlarına özel kulaklık gibi giyilerek kullanılan GoGear Action‘ı kullanıcıların beğenisine sundu. Üç farklı renk seçeneği ile birlikte müzik tutkunlarına sunulan cihaz, ses kalitesi ve sportif özellikleriyle dikkat çekiyor. Medya oynatıcı ve kulaklığın bir arada bulunan versiyonu gibi görünen GoGear Action, hafif bir gövde yapısına sahip.

Cihaz bununla birlikte suya ve toza da dayanıklı. Zorlu koşullarda kullanıcılarını yalnız bırakmayan cihaz, kablo karmaşasını da ortadan kaldırıyor. Cihazın FullSound özelliği bulunuyor. Ayrıca üzerinde dahili bir adımölçer de bulunan GoGear Action böylece adımlarınızı hafızasında tutabiliyor. 12 saate kadar kullanım olanağı sunan cihaz, APE, FLAC, MP3 ve WMA ses formatlarını destekliyor. Beş dakikada hızlı şarj edebileceğiniz cihaz 4 GB depolama kapasitesine sahip. Siyah, turuncu ve beyaz renk seçenekleriyle GoGear Action’ın Türkiye’deki satış fiyatı 159,90 TL.
Philips GoGear Action
Philips GoGear Action
Philips GoGear Action

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Philips GoGear Action, sporseverleri kablo derdinden kurtarıyor” için bir cevap

  1. mirseyit sultan raduyev dedi ki:

    ÜRÜNÜ SATIN ALACAK OLANLAR İÇİN BİR KAÇ UYARI
    1) Ürünün playlist özelliği yok. Yani şarkılarınızı dosya olarak çalamazsınız. Bende yaklaşık 400 mp3 var kafkas müzikleri R&B k aşık veysel yabancı pop kimisi sound track etnik müzikler aklınıza gelicek bütün çeşitlerde mp3 türü var ve hepsi bir arada çalıyor ayrı ayrı çalma listesi olarak çalmıyor.
    2) Şarkı sıranızı düzenliyemiyrosunuz. Yani şarkıları kendi seçeneklerine göre diziyor. Meselea Rihannanın şarkısını başa alamazsınız çünkü R harfiyle başlıyor diğer R lerin yanında olacak. Bir sürü sıralama seçeneği var yok albüm yok tarz yok tarih yok bilmem ne ama ben istediğim gibi sıralamak istiyorum kardeeşim deme hakkınız yok aygıt ne derse o.
    Paranıza yazık etmeyin dostlar. http://www.sony.com.tr/product/walkman-mp3-calarlar/nwz-w262 ben bunu tavsiye ederim