reklamı kapat

POPÜLER

Philips SHE9750 incelemesi

AÇILI HOPARLÖR ÜNİTELERİ
Şık tasarımıyla beğeni toplayan SHE9750, kulak içi kulaklık ünitelerine sahip. Açılı hoparlör üniteleri sayesinde ses dalgalarını kulak kanalına iyi şekilde yansıtmayı başaran SHE9750, bu alanın dışında kalan ve kulak deliğini saran bölgesiyle de ses yalıtımını sağladığı gibi yabancı gözlerin de dikkatini üzerine çekiyor. Dış seslerin yalıtımını sağladığı gibi, iç ses yalıtımıyla dinlediği müziği etrafındakilerle paylaşmayı sevmeyen kullanıcıların da mutlu olmalarını mümkün kılan SHE9750, ses kalitesiyle de iyi bir performans sahibi. SHE9750’nin bas ve tiz ayrımında en az kendi ürün ailesinde bulunan ürünler kadar başarılı bir iş çıkartmış olan Philips, bu nedenle keyifli saatler vadediyor. 1.2 metre kablo uzunluğu bulunan SHE9750, böylece standart uzunluğu koruyor. Ayrıca, üzerinde bulunan kablo tutacağı ile de, hoparlör ünitelerinin kablolarının ayrılmasından hoşlanmayanlar düşünülmüş. Farklı boylarda üç earpad ile birlikte gelen SHE9750, hem konforuyla kulaklarda herhangi bir rahatsız yaratmıyor, hem de farklı kulak yapılarına sahip olan kullanıcıları memnun ediyor. 8.6 mm hoparlör ünitelerine sahip olan cihaz, 5 ila 23.500 Hz arasında frekans tepkisi gösteriyor. 103 dB duyarlılığı bulunan hoparlör ünitelerinin 16 ohm empedans değeri sunuyor.

KULAK İÇİ KULAKLIK MI ARIYORSUNUZ?
Kutu içeriğinde SHE9750’nin yanında, az önce de bahsettiğimiz gibi 3 farklı boy earpad’in yanı sıra bir adet de taşıma çantası bulunuyor. Böylece SHE9750’yi beraberinizde gittiğiniz her yere kablolarının karışmasını önleyerek taşıyabiliyorsunuz. Yazının sonuna gelirken bir tavsiyede bulunacak olursak, eğer şu sıralar kulak içi türünde bir kulaklık seti arayışı içindeyseniz, SHE9750’yi yakından incelemeniz gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. SHE9750, hem müzik konusunda başarılı bir yapıya, hem de beğeninizi kazanacak türde bir tasarıma sahip.

PUANLAMA
-5YILDIZ-

ARTILAR
Şık tasarım, açılı hoparlör üniteleri, başarılı ses performansı, konforlu kullanımı.

EKSİLER
Taşıma çantası daha kullanışlı tasarlanabilirdi.

SONUÇ
Açılı hoparlör üniteleriyle ve kauçuk bölümüyle ses iletimini kuvvetlendiren SHE9750, başarılı müzik performansının yanında şık tasarıyla da hareketli bir yaşım tarzına sahip olan stil sahibi kullanıcılara hitap ediyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlör Üniteleri
• 8.6 mm

Frekans Tepkisi
• 5 – 23.500 Hz

Empedans
• 16 ohm

Duyarlılık
• 103 dB

Kablo
• 1.2 metre

YORUMLAR