reklamı kapat

POPÜLER

photoshop

Photoshop kullanarak doğayı yeniden yorumlamak [Galeri]

Photoshop ve doğa fotoğraflarını bir araya getiren Fransız sanatçı Julien Tabet, ortaya hayli fantastik ve kendine hayran bırakan işler çıkarıyor.

Photoshop konusundaki uzmanlığını sürreal kareler yaratarak ortaya koyan 20 yaşındaki sanatçı Julien Tabet, hayal gücünü fotoğraflara döküyor. Ortaya çıkan nefes kesen kareleri Instagram üzerinden paylaşan Tabet, tarifsiz karelerle beğenileri topluyor. Bunun yanı sıra bir de YouTube kanalı bulunan Tabet, yaptığı işlerin yapım aşamasını da sergilemeyi ihmal etmiyor. Hızlandırılmış videolarla bu etkileyici kareleri nasıl yarattığını takipçileriyle paylaşıyor. Tabet’in YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayal gücüyle detaylandırılmış

Sürreal çalışmaları bulunan Tabet, örneğin bir zürafanın üzerindeki benekleri sonbahar yaprakları gibi yorumlayabiliyor. Ya da bir zebranın çizgilerinden kanatlar yaratabiliyor. Farklı şekillerde yorumlanmış onlarca karesi bulunan Tabet’in sosyal medya dışında işlerini sergilediği ya da sattığı üçüncü bir site yer almıyor gibi görünüyor. Sanatçının aralardan seçtiğimiz bazı karelerini yukarıdaki galeriden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook veya Instagram hesabı üzerinden de tüm işlerine ulaşmanız mümkün.