reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

pirelli

Pirelli’den sıra dışı bir ürün; lastik şeklinde kablosuz hoparlör

İtalyan lastik üreticisi Pirelli’den sıra dışı bir ürün geldi. Hoparlör üreticisi iXoost ile iş birliğine imza atan Pirelli, P Pero Sound adını taşıyan hoparlörünü müzik tutkunlarının beğenisine sundu.

Advertisement

Firmanın ünlü lastiği P Zero’dan ilham alınarak geliştirilen hoparlör, lastikle aynı tasarıma sahip. Pek tabii lastikten daha ufak bir boyuta sahip olan hoparlörde 100 wattlık amplifikatör kullanılıyor. 9,5 kilogram ağırlığındaki hoparlör, Bluetooth 4.0 desteğiyle mobil cihazlarla veya bilgisayarlarla iletişim kurabiliyor. 100 mm midwoofer’a 25 mm tweeter’ın eşlik ettiği hoparlörde AptX teknolojisi de kullanılıyor. Teknoloji bu sayede Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlıyor. 9 farklı renk seçeneğine sahip olan hoparlörün görünüşü kadar yüksek ses performansıyla da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hoparlörün Avrupa’daki fiyatı dudak uçuklatıyor

Tasarıma ve ses performansına önem veren kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlayan hoparlörün fiyatı ise ne yazık ki çok yüksek. Pirelli ve iXoost’un imzasını taşıyan hoparlörün yurt dışındaki satış fiyatı 2.400 euro.

İlginizi çekebilir

Continental’dan arızalarla ilgili sürücüleri uyaran akıllı lastik