reklamı kapat

POPÜLER

Plantronics BackBeat PRO 2
Plantronics BackBeat PRO 2
Plantronics BackBeat PRO 2 SE
Plantronics BackBeat PRO 2 SE

Plantronics’in gürültü önleyici kablosuz kulaklığı Türkiye’de

Geçtiğimiz ay Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinlikte yeni kablosuz kulaklıklarını tanıtan Plantronics, BackBeat PRO 2’yi kullanıcıların beğenisine sunuyor. BackBeat PRO’nun güncellenmiş ve yeniden tasarlanmış bir versiyonu olan BacBeat PRO 2, ergonomik yapısıyla basları daha iyi duymaya imkan tanıyor.

BackBeat PRO’ya kıyasla daha hafif ve küçük boyutta olan kulaklık, 289 gram ağırlığında. 3,5 mm bağlantıya da olanak sağlayan kulaklık Bluetooth 4.0 teknolojisiyle 100 metrelik kapsama alanına sahip. Aynı anda iki cihaza birden bağlanabilen BackBeat PRO2 ile gelen çağrıları da cevaplamak mümkün. Gürültü engelleyen mikrofonu sayesinde karşı tarafa net bir ses akışı sağlayan kulaklık,  tam dolu pille 24 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Aktif gürültü engelleyici özelliğine de sahip olan BackBeat PRO 2 bu sayede  dış sesleri izole edebiliyor.

Kalan pil seviyesini, ses seviyesini, bağlantı durumunu 12 farklı dil seçeneği ile kulağa fısıldayan kulaklığın daha açık tonlarda tasarlanmış özel üretim bir versiyonu da bulunuyor. BackBeat PRO2 SE isimli bu modelle birlikte gelen özel sert taşıma kutusu kulaklığı olası darbelerden koruyor. Plantronics BackBeat Pro 2’nin fiyatı 999 TL, BackBeat PRO 2 SE’nin fiyatı ise 1.099 TL.