reklamı kapat

POPÜLER

Plantronics BackBeat PRO 2

Plantronics BackBeat PRO 2

Plantronics BackBeat GO 3

Plantronics BackBeat GO 3

Plantronics BackBeat GO 3

Plantronics BackBeat GO 3

Plantronics BackBeat 100

Plantronics BackBeat 100

Plantronics’in yeni kablosuz kulaklıkları Türkiye’de

Plantronics, yeni kulaklıklarını düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkardı. Kulaklık pazarının iddialı oyuncularından Plantronics, yeni ürünleriyle fark yaratmaya hazırlanıyor. Türkiye’deki payını genişletmeyi hedefleyen Plantronics, yeni ürünleri; BackBeat GO 3, BackBeat 100 ve BackBeat PRO 2’yi tanıttı.

Stereo kulaklıklar segmentindeki yeni modellerini, düzenlediği lansmanla duyuran Plantronics, kablosuz kulaklık devriminin sektörde yeni bir dönem başlattığını belirtti.  Plantronics Orta Doğu, Avrupa ve Afrika Perakende Müdürü George Mladenov, ürünleri tanıtırken pazarın değişen trendleri hakkında da bilgi verdi. Son yıllarda değişen teknoloji ile beraber bluetooth kulaklıklara olan ilginin de artış gösterdiğini dile getiren George Mladenov, küresel çapta kablosuz kulaklık pazarının her yıl yüzde 100 büyüdüğüne dikkat çekti. Plantronics’in global pazarda etkili bir konuma sahip olduğunu söyleyen Mladenov, Türkiye’nin de bölgedeki en önemli oyunculardan biri olduğunun altını çizdi.

Plantronics’in son çıkardığı Backbeat 100 ve Backbeat Go 3, hafifliği, tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çekiyor. Plantronics’in yeni kulaklığı BackBeat 100, üzerinde yer alan tuş sayesinde kullanıcıların istedikleri zaman müzik dinleyebilmesine ve telefonlarına gelen çağrıları cevaplamasına imkan tanıyor. Bluetooth destekli kulaklık, Kulak içi kulaklıklarıyla dış sesleri bloke ediyor. Telefona gelen çağrılar sırasında kulaklığın boyun kısmındaki hafif titreşim kullanıcıları anında uyarıyor. Backbeat 100’ün kulak yapısına göre üç farklı kulakçık aparatı mevcut. Manyetik yapısı sayesinde kulaklığın düğümlenmesi sorunu da tamamen ortadan kalkıyor. Tam şarjla 8 saate kadar konuşma yapabilmeye ve müzik dinlemeye izin veren kulaklığı 10 gün boyunca bekleme modunda bırakmak mümkün. 90 dakikada şarj edilebilen kulaklığın fiyatı 249 TL.

Backbeat 100 serisindeki gibi dış sesleri izole edebilen BackBeat Go 3,sesin daha canlı bir şekilde duyulmasına imkan tanıyor. Üç farklı boyutla sunulan Backbeat Go3, P2i nano teknolojisi sayesinde asgari düzeyde neme ve suya karşı dayanıklı. Kulaklığın üzerinde bulunan tuş sayesinde kullanıcılar ses seviyesini kontrol edebiliyor, şarkı geçişi yapabiliyor, çağrı yanıtlayabiliyor ve akıllı telefonlardaki sanal asistanlara ulaşabiliyor. Backbeat Go3’ün 6,5 saat dinleme süresi bulunuyor. Kulaklığın yanındaki şarj kılıfı kullanıldığında ise bu süre 13 saate kadar çıkabiliyor. 14 gün bekleme modunda durabilen Backbeat GO 3, sadece 19 gram ağırlığında. BackBeat GO 3’ün şarj kılıfsız modeli 349 TL‘den, şarjlı kılıf modeli ise 449 TL‘den satışa sunulacak. Plantronics’in kulaklıkları ekim-kasım ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.