reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4 Pro’ya ahşaptan üretilmiş havası veren kılıf

Eylül ayında duyurulduğundan beri oyun severlerden büyük ilgi gören PlayStation 4 Pro‘yu farklı tasarımla kullanmak mümkün. Toast tarafından üretilen kaliteli PS4 Pro kılıfları bu oyun konsoluna ahşaptan üretilmiş gibi bir hava katıyor.

Advertisement

Oyun konsollarının yeni popüler olmaya başladığı dönemlerde bu cihazlar şimdi olduğu gibi siyah veya gri renkte ufak kutuculardan ibaret değildi. Daha renkli bir havaya sahip olan konsollar zamanla şu an alıştığımız tasarımlarına ulaştı. Şimdilerde bu tarz ürünlere artık siyah ya da beyaz gibi standart renk seçenekleriyle sahip olabiliyoruz. Ancak kullanıcılar bundan çok daha fazlasını talep ediyor. Bu da tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi oyun konsolları için de kılıfların üretilmesine vesile oluyor.

Ahşaptan kılıf ve kaplamalarıyla ünlü olan Toast şimdi de Sony‘nin en çok satan oyun konsolu PlayStation 4 Pro’ya yöneldi. Ahşaptan üretilen bu özel kılıf PS4 Pro‘ya tam oturuyor. Öyle ki sanki cihazın orijinali de ahşaptan üretilmiş gibi bir his veriyor. Arzu edenler bu kılıflara 49 dolar karşılığında sahip olabiliyor. 5 dolar daha ödemeniz durumunda kılıfın üzerine arzu ettiğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz.

Son olarak belirtelim, Toast sadece PlayStation 4 Pro için değil PlayStation 4 ve Xbox One‘a özel kılıflar da tasarlıyor.