reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

POCO X3 NFC

POCO X3 NFC ve Realme 7 Pro kameraları karşı karşıya [Video]

POCO X3 NFC ile Realme 7 Pro‘nun kameraları karşı karşıya geldi. Her iki telefon modeli de uygun fiyatına rağmen dikkat çekici özellikler sunuyor.

Hyder Tech isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada telefonların kamera performansları mercek altına alınıyor. Paylaşılan videodaki karelere bakıldığında bazı karelerde POCO X3 modelinin bazı karelerde ise Realle 7 Pro’nun daha iyi sonuçlar sergilediği görülüyor. Realle 7 Pro, POCO X3’ye kıyasla daha doygun renkler sunuyor. Bazı fotoğraflarda ise POCO X3 sunduğu canlı renklerle dikkat çekiyor. Her iki telefonun ana kamerası da 64 megapiksel çözünürlüğe destek veriyor. POCO X3 NFC’nin ana kamerası F/1.9 diyaframa diğer model ise F/1.8 diyaframa destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO X3 NFC ve Realme  7 Pro özellikleriyle beğeni topluyor

POCO X3 NFC’nin ultra geniş açı kamerası 13 megapiksel çözünürlüğünde iken Realme 7 Pro’nun ultra geni açı kamerasının çözünürlüğü ise 8 megapiksel. 2 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik kamera çözünürlükleri her iki telefon da da aynı. Her iki telefon da saniyede 30 kare 4K video kaydı yapabiliyor. Ön kameralar bakıldığında POCO modelinde 20 megapiksel selfie kamera, Realme 7 Pro’da ise 32 megapiksel kamera karşımıza çıkıyor. POCO X3 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya, Realme 7 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

https://www.youtube.com/watch?v=3PH1L7mWJIA