reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon Go’nun sürpriz etkinlikleri devam ediyor

Pokemon Go‘nun Cadılar Bayramı’na özel sürprizleri son buldu ancak kullanıcıların ilgisini kazanmak isteyen Niantic küresel etkinliklere devam ediyor. Şimdi sırada Şükran Günü var.

Temmuz ayında çıkan Pokemon Go kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Ancak kullanıcıların taleplerini yerine getirmeyerek bu popülerliği hızla kaybetmeye başladı. Niantic bu olumsuz ilerleyişe “dur” demek istiyor. Bunun için de Cadılar Bayramı ile birlikte oyuna heyecan katacak etkinlikler düzenlenmeye başlandı.

Henüz resmi olarak açıklanmasa da, Pokemon Go’nun etkinliklere Şükran Günü (Thanksgiving) ile devam edeceği söyleniyor. Henüz planlamalar tamamlanmadı ancak bu sefer Spearow gibi uçan Pokemon’ların öne çıkartılması bekleniyor. Bununla beraber Cadılar Bayramı’nda olduğu gibi belirlenen zaman aralığında iki katı şeker kazanma sisteminin geri döneceği düşünülüyor.

Pokemon Go gelecekte de Noel, Yılbaşı, 1 Nisan gibi günleri oyun içindeki etkinliklerle değerlendirmeye çalışacak gibi görünüyor. Bu çalışmalar oyuncuları geri döndürmeye yetecek mi, bekleyip göreceğiz.