reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon GO yeni güncellemeyle oyun deneyimini yeni boyuta taşıyor [VİDEO]

Kullanıma sunulmasının ardından kısa sürede bağımlılık yapan Pokemon GO, günümüze dek sunulan en büyük güncellemelerinden birisi alıyor.

Projesinin ilk detayları yayınladığı günden itibaren kullanıcıların merakla beklediği bir oyun haline gelen Pokemon GO’nun piyasaya sunulmasının üzerinden yaklaşık sekiz ay geçti. Dünya geneline kademeleri olarak sunulan oyun Apple Watch desteğini de sunmaya başlayarak oyuncuların daha pratik şekilde oyuna dahil olmasına imkan sağlıyor. Uzun bir süredir belirli bir çizgide seyreden oyun için geliştirme süreci yürüten Niantic ekibi, oyun dahilinde şu ana kadar sunulmuş en büyük güncellemelerden bir tanesi yayınlayacağını bugün itibarıyla duyurdu.

Youtube kanalı üzerinden güncellemeyle alakalı bir de video yayınlayan Niantic Games ekibi oyuna yepyeni bir soluk getirecek olan güncellemeyle birlikte Chikorita, Cyndaquil, ve Totodile de dahil olmak üzere toplamda 80 adet yeni Pokemon seçeneğini oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. “Yeni nesil karşılaşma” olarak nitelendirilen güncellemede zengin pokemon seçeneklerinin yanı sıra canavarların ve pokemonların geliştirilmesi için yeni gelişim parçalarının da yer verilecek. Güncelleme ve oyunun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Niantic CEO’su John Hanke; “Pokemon GO oyun içerisindeki yenilikleri, anlık etkinlikleri ve gelecekte çok daha fazla seçenek sunacağımız pokemonlarıyla oyunculara bu keyfi sunmaya devam edecek.” diyerek önümüzdeki günlerde de oyun üzerinde yeni seçeneklerin yer alacağının altını çizdi. Oyun için tamamlanma aşamasında olan güncelleme önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Güncellemeyle ilgili videoya haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR