reklamı kapat

POPÜLER

Polaroid
Polaroid

Polaroid OneStep 2’ye Stranger Things dokunuşu

Şipşak fotoğraf makineleriyle gönlümüzde taht kuran makinelere imza atan Polaroid, Stranger Things temalı OneStep 2 i-Type ‘ı görücüye çıkardı.

Advertisement

Kameradaki markanın, simgelerin ve metinlerin altüst olduğu makine, hem klasik Polaroid 600 filmleriyle hem de Polaroid Originals’ın I-Type filmleriyle uyumlu şekilde çalışıyor. Dahili flaşın da unutulmadığı kamera bu sayede düşük ışıkta daha aydınlık fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. Polaroid Originals, “Hawkins National Laboratory tarafından geliştirilen bir flaşla, en zorlu ışıkta bile mükemmel netlikte fotoğraflar çekeceğinizi bilerek güvenle çekim yapabilirsiniz” dedi. Diğer özellikler arasında dayanıklı bir yapı ve minimalist tasarım göze çarpıyor. Stranger Things çerçeveli film paketinin de kullanıcıların beğenisine sunulduğu makine 60 güne varan bir pil ömrü vadediyor. Yüksek kalitede lensin tercih edildiği OneStep 2, kullanım kolaylığıyla da kullanıcılara konforlu bir deneyim sunuyor. Polaroid’in en yeni makinesi hem nostalji yaşamak isteyenlere hem de Stranger Things tutkunlarını hedef alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things temalı Polaroid makinenin fiyatı ne kadar?

Yurt dışında piyasaya sürülen Stranger Things temalı OneStep 2‘nin Avrupa satış fiyatı ise yaklaşık 178 euro. Polaroid’in en yeni makinesi OneStep 2’nin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Makineyle ilgili Türkiye’ye gelmesi durumunda satış fiyatını paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken makine: Canon EOS RP