reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Pocket
DJI Osmo Pocket

Popüler VLOG kamerası DJI Osmo Pocket’ın Türkiye fiyatı en düşük seviyede

VLOG çekimi yapan kullanıcılara hitap eden DJI Osmo Pocket için dikkat çekici indirim fırsatı var.

Osmo Pocket, ikinci nesil piyasaya sürülmesiyle eskisi kadar gündemde olmasa da kamera günümüz şartlarında halen iddiasını sürdürüyor. Kameranın satış fiyatı 2.430 TL‘den 1.859 TL‘ye geriledi. 1/2.3 inç boyutunda sensörü bünyesinde barındıran DJI Osmo Pocket, saniyede 60 kare 4K video kaydedebiliyor.

Cihaz, aynı zamanda 12 megapiksel fotoğraflar da çekebiliyor. Saniyede 120 kare yavaş çekim de gerçekleştirebilen DJI Osmo Pocket’ta 1 inç boyutunda dokunmatik bir ekran yer alıyor. Bu ekran küçük olduğu için bünyesine akıllı telefon takılabilen kamera, seçilen objeyi otomatik takip edebilen moduyla da dikkat çekiyor. Kamerada Timelapse, Panorama ve Motionlapse gibi yaratıcı çekim modlarını da aktif olarak sunuluyor. Elde uzun pozlama gece çekimlerine dahi imkan tanıyan model, uygulama (Yeni DJI Mimo) tarafında birçok otomatik düzenleme seçeneği de getiriyor. Özel bir taşıma haznesi bulunan Pocket, hareketli kafasıyla özçekimler için de harika bir seçenek oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Pocket aksesuar seçenekleriyle geliyor

Kamera, su geçirmez hazne, ND filtre kiti, birçok bağlantı aparatı ve uzatma çubuğu gibi aksesuarlar ile özelleştirilebiliyor. Kameranın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
DJI

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!