reklamı kapat

POPÜLER

PS Plus üyeleri için heyecan verici özellikler yolda

PlayStation’ın ücretli üyeliği PlayStation Plus, gelecekte çok daha önemli özellikler sunacak gibi görünüyor. Sony’nin şu sıralar yaptığı anket, ileride PS Plus’ın kavuşabileceği özelliklerle ilgili önemli ipuçları veriyor

PS Plus üyeleri için hazırlanan anketteki sorulara göre artık üyeler yalnızca oyunlarda indirim kazanmaktan fazlasına sahip olacak. PS donanımında ve aksesuarlarında indirim kazanabilecek olan üyeler ayrıca aylık olarak düzenlenen yarışmalara katılarak önemli ödüllere sahip olabiliyor. Sony‘nin TV ve kamera ürünlerinde de indirim hakkı elde edeceği söylenen PS Plus üyelerinin ayrıca uygun fiyata sinema bileti alabileceği veya fast food restoranlarında indirimli yemek yiyebileceği de iddialar arasında yer alıyor. Popüler online stream servisleri Netflix ve Spotify‘da da yine indirim uygulanacağı ifade ediliyor.

Üyelerin sahip olacağı imkanlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Her ay farklı turnuvalara katılabilen üyeler yine her ay ücretsiz bir filmi cihazlarına indirebiliyor. Son olarak PS Plus üyelerinin kendisine ait bir forumu bulunuyor. Üyeler burada birbiriyle çok daha rahat bir şekilde iletişim kuruyor ve oyun oynayabiliyor. Şimdilik iddia aşamasında olan bu özellikler gerçekten de oldukça etkileyici görünüyor. Umarız bu özellikler gerçeğe dönüşür ve böylece Plus üyelikleri daha işlevsel bir hale gelir.

YORUMLAR