reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us Part II Remastered The Last of Us Online

PS5 için The Last of Us Part II Remastered duyuruldu

Sony tarafından geçtiğimiz saatlerde PS5 için The Last of Us Part II Remastered duyuruldu. Eski oyunlar geleceğe taşınmaya devam ediliyor.

Yapılan sızıntılar doğru çıktı, Naughty Dog resmi duyuruyu geçti. PS5 için özel olarak hazırlanan The Last of Us Part II Remastered, 19 Ocak 2024 tarihinde indirilebilir olacak. İlginç bir deneyim sunacak yeni “roguelike hayatta kalma modu” ile geleceği açıklanan oyun, bir “remaster” olarak grafikleri yapılabilecek en iyi seviyede iyileştirecek ve VRR gibi güncel teknolojilere de aktif olarak destek verecek. Yeni oyun fidelity modunda orijinal 4K çıkış verecek, performans modunda ise 4K’ya yükseltilmiş 1440p çözünürlük sunulacak. Oyunu PS4 için alanlar, Remastered sürümü 10 dolara elde edebilecek. Oyunu yeni alanlar ise net olarak açıklanmıyor ancak yüksek ihtimalle 70 dolar ödemek zorunda kalacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last of Us Part II için geçilen özet açıklama ise şöyle: “Salgın sonucu mahvolan Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel; Jackson, Wyoming’de kendilerine bir hayat kurdular.

Hastalık kapan canlıların ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, afetzedelerden oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sonucu bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.”

The Last of Us Part II Remastered yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER