reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

PUBG 9.2 güncellemesi ile gelen yenilikler

PUBG, yeni güncellemeyle oyuncuların karşısına çıkıyor. PC platformuna gelen PUBG Güncelleme 9.2’nin 26 Kasım’da konsollarda aktif olacağı belirtiliyor. Oyuncular, yeni bir araç, mini Survivor Pass ve denge güncellemelerini denemek için savaş alanlarına girebiliyor.

Battle Bride Pass: Bu yeni tür Pass, oyuncuların hareketli çizgi romanlardan gördükleri bir karakter olan Sadiya Qureshi’ye odaklanıyor. Battle Bride Pass, Survivor Pass: Highlands’ten bağımsız olarak ilerler ve oyuncuların maçlardan XP kazanarak tamamlamaları için 15 seviyeye sahip.

Arazi Motosikleti: Oyuncular yeni bir araç türü olan arazi motosikletleri kullanabiliyor. Motosiklet saatte 130 kilometre hıza çıkabiliyor. Tek kişilik motosiklet Karakin hariç tüm haritalarda bulunuyor. Arazi süspansiyonu, diğer araçlara kıyasla engebeli arazide daha iyi performans sergiliyor. Hızlanma/frenleme sırasında Shift ve Ctrl tuşlarını kullanarak ön kaldırma/indirme yeteneği de eklenmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG 9.2 güncellemesiyle gelen diğer yenilikler neler?

Silah Dengelemeleri: Tüm tabancalara hasar çarpanları, nişan alma, ADS hareket hızı gibi iyileştirmeler de yer alıyor. Oyuncu bakış açısı dışındaki karakterlerin sistem üzerindeki etkisinin optimizasyonu ile CPU performansının da iyileştirildiği belirtiliyor. Bazı silahlarda yanlış çarpışma mesafesnin de düzeltildiği söyleniyor. Uzun zamandır talep edilen, sürücülere ateş edebilme işlevinin de geldiği ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor