reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile’dan oyun tutkunlarına Ramazan sürprizi

Call of Duty: Mobile‘ın oyunculara Ramazan dönemiyle ilgili bir sürpriz gerçekleştirmesinin ardından benzer bir sürpriz PUBG Mobile oyunundan da geldi.

PUBG Mobile, Ramazan’dan esinlenen yeni kıyafet ve oyun içi etkinlikler sunuyor. Oyuncular, bir ay boyunca karşılarına çıkan görevleri tamamlayarak kazandıkları ile oyun içi ödüller ve eşyalar kazanabiliyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca 7 gün arka arkaya oyuna giriş yapanlar, bu etkinliğe özel lambayı da ödül olarak alabiliyor. Tüm bunlara ek olarak Şans Çarkı ise oyuncuların mücevherlerle donatılmış şık takım elbiseler, lüks eşyalar ve araçlar kazanmasına olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyununu geliştiren Tencent’tan konu hakkında açıklama

“Hayranlarımıza ve oyuncularımıza, geçtiğimiz iki yıl boyunca bize gösterdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızla fiziksel olarak ayrı olsak da, bu, oyunlara olan sevgimiz vasıtasıyla onlarla yakın olamayacağımız anlamına gelmiyor. Tüm PUBG Mobile oyuncularını evde kalarak sağlıklarını korumaya ve yetkililerin yaptığı önerileri sıkı bir şekilde takip etmeye davet ediyoruz. PUBG Mobile’ın keyfini evde eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde çıkararak takım ruhumuzu göstermeye devam edelim.”

Ramazan ayında oyun tutkunlarını mutlu eden PUBG Mobile’ın önümüzdeki günlerde oyunculara sunacağı yenilikleri merakla bekliyoruz. LOG ekibi olarak bizim de severek oynadığımıza oyuna gelen içerikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor