reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Mobile
Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile Ramazan Dönemini özel içeriklerle kutluyor

Ramazan döneminde Call of Duty: Mobile oyuncularına güzel bir haberimiz var. Oyun,  “Crescent Moon” temalı yedi ayrı oyun ekipmanı ile birlikte kutluyor.

Oyuncular, Zero karakterinin altınla süslenmiş ve hilal şeklindeki işlemelere sahip Sultana kıyafetini elde edebiliyor. Oyuncular ayrıca etkinlik dönemi boyunca envanterlerine hilal temalı uçuş kıyafeti, sırt çantası, paraşüt ve daha fazla ekipmanı ekleyebiliyor.

Oyuna gelen içerik hakkında açıklama

“Oyuna gelen içerikler, tüm hayranlarımızı en anlamlı şekilde kutlamak için bize harika bir fırsat sunuyor” diyen Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer ayrıca ‘’Oyuncuların bu kutlamayı tüm dünyadaki oyun topluluğuyla yaşayabilecekleri için çok mutluyuz.” ifadelerini de kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuna gelen Crescent Moon temalı eşyaların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz

• Hilal temalı paraşüt
• Hilal temalı el bombası
• RUS-79U silahı için ‘’Metalik Sis’’ kaplaması
• Hilal temalı flaş bombası
• Hilal temalı uçuş takımı (Wingsuit)
• Hilal temalı sırt çantası
• Zero operatörü için ‘’Sultana’’ kıyafeti

Call of Duty: Mobile büyük bir başarıya imza atmıştı

Ekim ayında iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunulan  oyun, bir hafta içinde 100 milyondan fazla indirilerek önemli bir başarı sergilemişti.Karşılaştırma için rakiplere baktığımızda iOS ve Android için çıktığı gibi erişilebilir olan PUBG Mobile ilk haftasında 28 milyon indirmeye ulaşmıştı. Çıkışında sadece iOS için erişilebilir olan, Android’e daha sonra gelen Fortnite’ın ilk hafta sonucu ise 22,5 milyon.  LOG ekibi olarak bizim de severek oynadığımız yapımda kumanda desteğinin de olduğunu belirtmekte yarar var. Eğer sizler de bizim gibi oyunu severek oynuyorsanız oyun hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Oyunla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Yeni Half-Life oyunuyla ilgili bilmeniz gereken her şey