reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Mobile

1 milyon dolar ödüllü Call of Duty: Mobile turnuvası duyuruldu

Mobilde çok popüler olan yapımlardan Call of Duty: Mobile için sıkı oyuncuları oldukça memnun edecek büyük bir turnuva düzenlendi.

Yapılan resmi açıklamaya göre Activision ve Sony Mobile işbirliğiyle Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası düzenleniyor. 30 Nisan’da başlayacağı duyurulan yarışma, katılım koşullarını karşılayan, veteran veya üstü Multiplayer derecesine sahip oyunculara hitap ediyor. Bu Türkiye’den de katılımın çok yüksek olması beklenen önemli turnuvada, Sony Mobile sponsorluğunda toplamda 1 milyon doları aşkın ödül verileceği aktarılıyor. Turnuvayı düzenleyecek olmaktan heyecan duyduklarını ifade eden Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer, şunları söylüyor: “Oyuncuların favorisi Ranked Play’deki en son gelişme olan bu turnuva formatı, COD Mobile oyuncularına dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele ederek para ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.” Söylendiği kadarıyla Sony ile yapılan işbirliği kapsamında, Sony’nin Xperia 1 II modeli popüler aksiyon oyunu için optimize edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile turnuvası heyecan veriyor

Dünyanın birçok ülkesinde 30 Nisan’da başlayacak turnuvanın kuralları hakkında daha fazla bilgi için kişilerin burayı ziyaret etmesi gerekiyor. Tencent Games bünyesindeki TiMi Studios tarafından geliştirilen oyun, aktarıldığı kadarıyla piyasaya sürüldüğü 2019 yılından bu yana 150 milyon adetten fazla indirildi.

İlginizi Çekebilir

Çok yakında gelecek LG Velvet ile tanışın