reklamı kapat

POPÜLER

Rabbids Go Home

 - Güncelleme: 19 Ocak 2010 13:43AYA KADAR YOLUN VAR

Şimdi bu hayvanların ihtiyacı olan çer çöp olduğundan bulmakta pek sıkıntı çekmiyorsunuz. Tavşanlardan bir tanesi market arabasının üzerinde oturuyor, diğeriyse bu market arabasını arkadan itiyor. Siz de WiiMote yardımıyla bu alışveriş arabasını doğru şekilde yönlendirerek tavşanların ihtiyacı olan eşyaları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunun tüm amacı bundan ibaret. Ne var ki monotonluğu kıracak eğlenceli birkaç özelliği de yok değil. Öncelikle bölüm tasarımları oldukça çeşitli olmuş. Kullandığınız minik arabayı ayakta tutmaya çalışmak, ilginç bölümler sayesinde son derece eğlenceli bir hale geliyor. Topladığınız eşyalar da arabanıza türlü manevralar yaptırdığı için son derece gülünç sahneler çıkıyor ortaya.

GÖĞE UZANAN KULE
Oyunun en güzel özelliklerinden biriyse karakter yaratım ekranı. Burası zaten şapşal görünen tavşanları daha da şapşal göstermek için kullanılıyor. Ayrıca bölüm tasarımı da muhteşem. Görünümünü değiştirmek istediğiniz tavşanı WiiMote’un içi gibi tasarlanmış bir alana koyuyor ve başlıyorsunuz orasını burasını boyamaya. Zaten WiiMote’u salladığınız zaman hayvancağız cihazın içinde darmadağın oluyor. Kafasını gözünü oraya buraya vurmaya başlıyor. Bir de siz kafasını çıkarıp yerine Obama ya da Kermit kafası taktığınız zaman iyice perişan oluyor.

AYIN KARANLIK YÜZÜ
Rabbids Go Home oynanışı ve ekstra özellikleriyle kesinlikle son zamanlarda oynadığımız en eğlenceli oyunlardan biri oldu. Tavşanların türlü şaklabanlıkları, komik bölüm tasarımlarıyla birleştiği zaman ortaya çıkan sonuç, son derece komik ve eğlenceli bir oyun olmuş. Hele ki bölümlerdeki 60’lar ve 70’ler referanslarını gördükçe gülmekten dağılacağınıza eminiz. Günün stresini atmak için birebir.

OYNANABİLİRLİK
-4YILDIZ-

GRAFİK
-3YILDIZ-

EĞLENCE

-5YILDIZ-

SES – MÜZİK
-3YILDIZ-

YAPIMCI
UBISOFT MONTPELLIER

DAĞITICI
UBISOFT

PLATFORM
Wii

İLGİLİ HABERLER