reklamı kapat

POPÜLER

fortnite

Fortnite’ta oyun sırasında başlangıç adasına dönme yolu [Video]

Popüler Battle Royale oyunlarından Fortnite‘ta oyuncular oyunun sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu kez oyuna yeni gelen araçlardan birini kullanan oyuncular başlangıç adasına dönmeyi başarıyor.

Hemen her Battle Royale oyununda olduğu gibi Fortnite’ta da oyuncuların oyun başlanmadan önce toplanıp beklediği bir başlangıç adası bulunuyor. Oyuna eklenecek olan 100 kişinin toplandığı ve oyunun hazırlandığı bu adaya ise oyun başladıktan sonra dönmek mümkün değil. En azından değildi. Oyuna eklenen alışveriş arabasını kullanan oyuncular, küçük bir açıkla başlangıç adasına dönmeyi başarıyor. YouTuber OrangeGuy’ın hazırladığı videoda başlangıç adasına dönmek için herhangi bir hile uygulanmadığı sadece oyunun içinde yer alan açığın değerlendirildiği görünüyor. YouTuber bunun için adaya dönen uzun bir yok ve yüksek bir rampa oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş arabasının gücü adına

Yüksek bir rampa oluşturan ekip daha sonra alışveriş arabasıyla bu rampadan son hızla iniyor. Alışveriş arabası yokuş inerken ivme kazanıyor ve hızlanıyor. Rampadan fırladıklarında havada süzülen ekip kendini birden başlangıç adasında buluyor. Tabii burada çok uzun süre kalamayacağınızı da belirtelim. Çünkü başlangıç adasına geldiğinizde size zarar veren bölgenin de içine girmiş oluyorsunuz. Ayrıca adada yapacak pek bir şey de bulunmuyor. Aşağıdaki videodan oyuncuların nasıl yasak bölgeye geçmeyi başardığını izleyebilirsiniz.

Video