reklamı kapat

POPÜLER

2019 Jeep Renegade

Kokpite de merhaba; ortaya çıkan yeni fotoğraflarla 2019 Jeep Renegade’e yakından bakın

Kokpit bölümünde de çok ciddi nitelikte değişimin gözlemlenmediği 2019 Jeep Renegade, kullanıcı deneyiminde en büyük farkı motoruyla yaşatacak.

Geride bıraktığımız gün paylaşılan paylaşılan resmi görselleri üzerinden ilk değerlendirmesini yapma imkanına eriştiğimiz 2019 Jeep Renegade yapbozunun eksik parçaları tamamlanmaya devam ediyor. Torino Otomobil Fuarı kapsamında İtalya sınırları içerisinde bizleri karşılayan modelin kokpit bölümüyle ilgili kısmı da bugün itibarıyla tamamlıyoruz. Dış basının katılımıyla düzenlenen etkinlikle gün yüzüne çıkan detaylar, dış tarafta olduğu gibi içeride de bizleri radikal olarak nitelendirebileceğimiz pek fazla yenildiğin olmadığını gösteriyor. Konsolun merkezinde yer alan multimedya ekranında ebatsal olarak büyüme gözlemlediğimiz Renegade’de, kontrol kumandalarında da ufak değişimler yer alıyor. Bu da içeride daha çok renk seçenekleri ve döşeme üzerinde farklılıklar olacağına işaret aslında. Tıpkı dışarıda jant tasarımlarında olduğu gibi.

Tahminler yanıltmadı

Dün yaptığımız değerlendirmede, iç tasarımla ilgili değişimleri görene kadar makyajlı Renegade’in kaputunun altındaki değişimlerle ön plana çıkacağına inanıyorduk. İçerideki detayları görmemizle birlikte bu inancımızın doğruluğu da netleşiyor aslında. 120 beygir güç üreten 1.0 litrelik turbo üç silindirli yeni motor ile alıcı kitlesini artırma potansiyeline sahip olan 2019 Jeep Renegade’in, 150 ve 180 beygir güç üreten 1,3 litrelik makinesinin yanına eklenen bu yeni üniteyle ne gibi bir geri bildirim vereceğini önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz. Siz de seçenekler arasına eklene bu yeni üniteyle ilgili beklentilerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.