reklamı kapat

POPÜLER

2019 Jeep Renegade
Jeep Renegade
2020 Jeep Renegade

Ait olduğu yerde çok daha güzel; 2019 Jeep Renegade’e bir de arazide göz atın [Video]

Resmi kaynaklar üzerinden paylaşılan yeni görsellerde off-road yüzünü gösteren 2019 Jeep Renegade, meraklılarıyla buluşmayı bekliyor.

Advertisement

Yaklaşık iki hafta önce düzenlenen etkinlik kapsamında karşımıza çıkan 2019 Jeep Renegade, meraklılarının hatırlayabileceği üzere makyaj niteliğinde dokunuşların bir arada toplanışını temsil ediyor. Işıklandırma grubu, ızgara ve tampon gibi ana gövde parçalarında yapılan güncellemelerle daha modern bir karaktere bürünen Renegade, en çok kaputunun altında elde ettiği 1.0 litrelik yeni motor seçeneğiyle konuşuldu. 120 beygir güç ve 190 Nm tork üreten bu motor ile hem daha tutumlu hem de daha ulaşılabilir bir benzinli motor seçeneğine kavuşan modelle ilgili eksik parçalar da gün geçtikçe kendisini göstermeye devam ediyor. İlk tanıtıldığı gün kokpit detaylarıyla ilgili bilgilerin sonraki güne bırakıldığı Renegede, Jeep’in asıl ait olduğu yer olan araziye de paylaşılan yeni fotoğraflarla etkili bir giriş yapmış gibi gözüküyor.

Jeep Renegade
2020 Jeep Renegade

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arazideki soru işareti

Yeni ünitenin yanı sıra 150 ve 180 beygir güç, 270 Nm tork üreten 1,3 litrelik motorla da satın alınabilecek olan makyajlı Renegade’de kullanıcıların aklında bir soru belirtmiş durumda. Üç silindirli karakteriyle aracı arazi performansı konusunda ne kadar ileri götürebileceği merak edilen 1.0 litrelik makinenin karakteri gerçekleştirilecek testlerin ardından dillenmeye başlayacak. 1,6 ve 2.0 litrelik dizel makineler de bu konuda kafasında negatif bir düşünce bulunanlar için güncellenmiş bir şekilde satışta olacak. 6 ileri manuel ve 9 ileri otomatik şanzıman da kombinasyonda bu motorlara eşlik edecek. Sözü fazla uzatmadan sizleri birbirinden güzel karelerin yer aldığı galeriyle baş başa bırakalım.

Video