reklamı kapat

POPÜLER

Westworld mobil oyun

Westworld’ün mobil oyunu yayında [İndir]

Westworld 2. sezon finaline adım adım yaklaşırken mobil oyunu nihayet iOS ve Android için yayında.

9 haftadır keyifle incelemelerini hazırladığımız Westworld 2. sezon bölümleri noktalanmak üzere. Her ne kadar 3. sezon onayını almış olsa da, yeni sezon gelene kadar bir boşluğun içine düşeceğimiz kesin. Ancak neyse ki Warner Bros. bu sorunu çözmek için karşımıza Westworld mobil oyununu çıkarıyor. Diziyle aynı ismi taşıyan mobil oyun hem iOS hem de Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Peki oyun, dizinin hayranlarına neler vadediyor?

Oyun Behavior Interactive tarafından geliştirildiği için ilk görselleri de görünce bir Fallout Shelter havası sezmiştik. Bildiğiniz gibi oyun hayatına mobilde başlayan Fallout Shelter’ın da geliştiricisi Behavior Interactive. Her ne kadar karakter ve harita tasarımı benzese de oyun, Fallout Shelter’dan farklılaşmayı başarmış.

Parkın kontrolü elinizde

Birinci sezonun başına gittiğimiz oyunda bizi Theresa Cullen karşılıyor. Delos çalışanı olarak başladığımız macerada görevimiz konukları memnun etmek ve para kazanmak. Bir yandan park için yeni robotlar üretirken bir yandan da insanlara istedikleri eğlenceyi sağlayabilmek için onları robotlarla eşleştiriyoruz. Kontrol odasını da düzenli olarak güncelleyerek yeni hikayeler yaratmak için mekanlar açıyor, haritaya ekleyebiliyoruz.

Oyun tabii ki popüler hostları da içinde barındırıyor. Alışma evresini geçtikten sonra ilk işiniz Teddy‘i üretmek oluyor. Daha sonra da Lawrence geliyor. Sırayla geliştikçe ve oyun içinde para topladıkça yeni robotlar üretiyor ve ziyaretçileri mutlu ediyorsunuz. Oyunun başında ise Siyahlı Adam yani William hemen gelmiyor ancak onun geleceği de size bildiriliyor ki parkı hazırlayabilesiniz.

Ford‘un da odasının bulunduğu oyunda bu kısım ilk etapta açık değil. Geliştikçe açılan bir bölüm olmuş. Kısacası oyun dizide olan tüm popüler karakterleri barındırıyor. Oyun ücretsiz ancak oyun içi satımlar yapılıyor. Çünkü hem robot üretmek, hem işleri hızlandırmak hem de yeni mekanlar yaratmak için oyun içi paraya ihtiyacınız oluyor. Bu yüzden oyun içi satın alımlarla oyunda daha hızlı ilerlemek mümkün. Tabii dizideki gibi oyunda da bir garip olaylar oluyor. Daha ilk dakikalardan sistemden garip mesajlar almaya başlıyorsunuz. Bu da dizinin o gizemli havasını oyuna dahil etmeyi başarıyor. Oyunu haberin en altındaki linklerden indirebilirsiniz.

TÜM İNCELEMELER

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 232,5 MB
  • Yükle App Store