reklamı kapat

POPÜLER

Westworld
Westworld
Westworld

Westworld mobil oyunu için ön kayıtlar başladı [Video]

Warner Bros.’un üstlendiği Westworld oyunu için geri sayım başladı. SXSW’da merakla beklenen oyun için ön kayıt müjdesi verildi.

HBO’nun popüler dizisi Westworld’ün mobil oyunu kendini resmi site içine gizlenmiş detaylarda geçtiğimiz aylarda göstermişti. Şimdi ise bir fragman ve oyun içi detaylarla ön kayıt döneminin başladığı açıklandı. South by Southwest (SXSW) etkinliği kapsamında paylaşılan yeni bilgilere göre oyun Nisan 2018‘de son sürümüyle iOS ve Android kullanıcılarıyla buluşacak. Nisan ayı aynı zamanda dizinin 2. sezonunun yayınlanacağı ay olarak da öne çıkıyor. Bir yandan dizide Westworld’ü alt üst eden olayları izlerken diğer yandan da mobil cihazlarınızda kendi parkınızı inşa edip yönetebilirsiniz.

Westworld
Westworld
Westworld

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi parkınızı kurun

Warner Bros. ve Westworld yapımcılarının iş birliğiyle geliştirilen mobil oyunda, Delos şirketinde yeni işe başlamış bir çalışan olarak eğitim görevimize başlıyoruz. Böylece Delos Park Training Simulation‘a (DPTS) erişimimiz sağlanıyor. Parkın operasyonuyla ilgileneceğimiz oyunda misafirleri memnun etmeye çalışırken yapay zekayla yaşanabilecek aksaklıkları da bizzat çözmemiz gerekiyor. Yayınlanan görsellere bakacak olursak dizinin popüler karakterleriyle de etkileşim kurabiliriz gibi. Dolores, Robert Ford gibi karakterleri gördüğümüz oyun muhtemelen dizinin ilk sezonunda geçiyor. Yeni sezonda yaşanacak olayların ardından oyuna bir güncelleme gelir mi bilemiyoruz. Ancak bunu düşünmek için daha vakit var gibi görünüyor. Oyuna ön kayıt yaptırmak isteyen kullanıcıların buradan e-posta adreslerini sisteme kaydetmesi gerekiyor.

Video