reklamı kapat

POPÜLER

Citroen C3

Ralli tutkunlarına Citroen’den heyacanlandıran haber [Video]

Citroen’in Dünya Ralli Şampiyonası’nda yarışan takımı Citroen Total Abu Dhabi WRT, şampiyonanın beşinci ayağında sıkı bir yarışın içerisinde. Dün başlayan ve 29 Nisan tarihine kadar devam edecek Dünya Ralli Şampiyonası’nın beşinci ayağı Rally Argentina’da Citroën’i üç ekip temsil ediyor.

Arjantin’de gerçekleşen ralli, Arjantin’in deniz seviyesinden 2000 metre yüksekteki zorlu toprak etaplarında düzenleniyor. Rallide takımlar ve pilotlar zorlu koşullarda en iyi puanı almak için çalışıyor. Tour de Corse’da iki ekip ile start alan Citroen Total Abu Dhabi WRT, Rally Argentina’da üç ekip ile start aldı. Kris Meeke – Paul Nagle, Craig Breen – Scott Martin ve Khalid Al Qassimi – Chris Patterson ikilileri takımları adına en yüksek puanı toplamak için yarışıyor. Bu sezon başında başlayan ve her yarış öncesinde yayınlanan Little Big Racing by Citroën serisinin Rally Argentina için hazırlanan videosu da paylaşılmış durumda.

Yayınlanan video yarış hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor

Videoda Citroën pilotu Kris Meeke yarış hakkında temel bilgileri veriyor. Paylaşılan bu videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video