reklamı kapat

POPÜLER

tost

Razer’ın ekmek kızartma makinesiyle oyuncuların kalbine giden yol midesinden geçiyor [Video]

Oyuncu ekipmanlarıyla öne çıkan Razer aynı zamanda oyuncuların hayatını daha eğlenceli ve daha pratik hale getirecek ürünleri de tanıtmaya devam ediyor. Firmanın son ürünü ise yoğun tempoda yemek yemeğe dahi zor vakit ayıran profesyonel oyuncular için geliyor.

Profesyonel bir oyuncuysanız günlük hayatınızda en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biri düzenli beslenme. Uzun antrenmanlara başlamadan önce sabah etkili bir kahvaltı hem zihninizi açacak hem de dikkatinizi daha rahat toplamanızı sağlayacaktır. Oyuncuların hayatını kolaylaştırmaya odaklı donanımlarla ön plana çıkan Razer da oyuncuların ideal kahvaltıyı ettikten sonra yayınlara ve antremanlara başladığından emin olmak istiyor. Bu sebeple ekmek kızartma makinesi BreadWinner‘ı duyuran firma, oyuncuların kalbine giden yolun midesinden geçtiğinin de farkında.

Oldukça kompakt bir tasarıma sahip olan BreadWinner, gelişimini hala sürdürüyor. Resmi sayfası üzerinden kullanıcı geri dönüşlerine yer veren Razer, ekmeğin en ideal noktada kızarmasına çok önem veriyor. Tabii cihaz, ekmeğin üzerine Razer logosunu iliştirmeyi de ihmal etmiyor. Ekmekler kızarırken oyun içi bildirim almak isterseniz bunu da ankette belirtebilirsiniz. Razer bu duyuruyu kutlamak için bir de çekiliş yapmış. Bir hafta sürecek olan çekilişe katılıp I Am Bread oyununun sahibi olabilirsiniz. 1 Nisan Şaka Günü’nüz kutlu olsun.

VİDEO