reklamı kapat

POPÜLER

Tüm kahvaltı ihtiyaçlarını bir araya getiren tasarım: Breakfast Machine

20 Nisan 2017

Kimileri için kahvaltı günün en güzel öğünü. Fakat çalışanların her sabah kendine mükellef bir kahvaltı hazırlaması pek de mümkün olmuyor. Bu sebeple kahvaltı keyfini genellikle hafta sonuna ertelemek zorunda kalıyoruz. Hazırlanan yeni konsept tasarım kahvaltı için ihtiyaç duyulan birçok farklı cihazı bir araya getiriyor.

Tencere, tava, yumurta haşlama makinesi, ekmek kızartma makinesi, fırın, kahve makinesi… Mutfağın vazgeçilmezleri arasında yer alan tüm bu beyaz eşyalar aynı zamanda büyük bir alan kaplıyor. Kimi zaman bunlardan bir kısmının tek bir cihazda buluşmasını ve mutfağımızda yer açılmasını arzu ediyoruz. Ellie Zeng tarafından hazırlanan tasarım ise mutfakla haşır neşir olanların bu arzusunu yerine getirmeyi başarıyor.

Dışarıdan bakıldığında normalden biraz büyük bir mikro dalga fırını andıran Breakfast Machine aslında fırın, ekmek kızartma makinesi, tencere ve tavayı bir araya getiriyor. Cihazın üst kısmında sahanda yumurta pişirmelik ufak alanlar yer alıyor. Sağ kısımda ise salam, sucuk veya sosis pişirebileceğiniz bir bölge bulunuyor. Bu bölümün hemen üstünde ekmek kızartma makinesini görüyorsunuz. Cihazın alt kısmı ise hem ufak bir fırın hem de yumurta haşlama makinesi gibi işlev görüyor. Böylece kahvaltıda ihtiyaç duyacağınız birçok ürün Breakfast Machine’de bir araya gelmiş oluyor.

Kahvaltı etmeyi sevenlerin vazgeçilmezi haline gelebilecek olan Breakfast Machine’e dair görselleri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR