reklamı kapat

POPÜLER

Razer ekmek kızartma makinesi
Razer ekmek kızartma makinesi

Artık şaka değil; Razer ekmek kızartma makinesi gerçek oluyor!

1 Nisan şakası ciddi ciddi gerçeğe dönüşüyor. Büyük oyun ekipmanları üreticisi Razer, kısa süre önce ekmek kızartma makinesi duyurdu.

Biliyorsunuz firmalar her yıl garip 1 Nisan şakaları hazırlıyor. Bu konuya en çok önem isimler arasında ilk sırayı kesinlikle Razer yer alıyor. Hatırlayanlar olacaktır firmanın 2016 yılındaki şakası karşımıza bir ekmek kızartma makinesi çıkarmıştı. İşte bu makine ilginç şekilde gerçeğe dönüşüyor. İlk başta “Project Breadwinner” adıyla tanıtılan ürün, zamanında fanlardan inanılmaz ilgi görmüştü. Hatta Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, ürün için hazırlanan özel bir Facebook sayfası 1 milyon beğeni alırsa, ekmek kızartma makinesini gerçek anlamda üreteceklerini dahi belirtilmişti. Aynı zamanda bu sayfada ürünü gerçekten isteyen fanlardan yukarıda görebileceğiniz dövmeleri yaptırması da istenmişti. Her dövmenin 100 bin “like” sayılacağını belirten Tan, 45 bin sayfa beğenisi ve yaptırılan tam 12 dövme sonrasında gerekli sayıya ulaşıldığı gördü. Hal böyle olunca da Razer ekmek kızartma makinesinin gerçek olacağı resmi olarak açıklandı.

Razer ekmek kızartma makinesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer ekmek kızartma makinesi ne zaman gelecek?

Ürün maalesef hemen çıkmayacak. Modelin önümüzdeki birkaç yıl içerisinde geleceği belirtiliyor. Tasarımsal olarak 1 Nisan şakası için hazırlandığı haliyle satışa çıkacağı tahmin edilen model, görebildiğiniz üzere firmanın ikonik yeşil rengini ve LED aydınlatma sistemini taşıyor. Ürünün kızarttığı ekmekler üzerine Razer’ın logosunu basacağı da söyleniyor. Bakalım bu ürün için firma sözünü gerçek anlamda tutacak mı?

İlginizi Çekebilir

Firmanın dikkat çeken oyuncu kulaklığı