reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30 Pro Zoom Edition

Redmi K30 Pro için sızan sürpriz versiyon: “Zoom Edition”

Geçtiğimiz gün tasarımı netleştirilen Redmi K30 Pro için ilginç bir sızıntı yapıldı. Ortaya çıktığı kadarıyla model yalnız gelmiyor. İşte detaylar;

Redmi K30 4G ve K30 5G modellerinin üstüne konumlandırılacak ve global pazara büyük ihtimalle Xiaomi Mi 10T Pro olarak çıkacak Redmi K30 Pro, biliyorsunuz önümüzdeki ay resmi olarak geliyor. İşte bu model, XDA tarafından bulunduğu kadarıyla K30 Pro Zoom Edition isimli bir versiyona da sahip olacak. İlk defa duyduğumuz bu yeni telefon hakkında şimdilik hiçbir detay bilinmiyor. Ancak bazı tahminler elbette bulunuyor. Bu modelin normal K30 Pro’dan farklı olarak bir telefoto zoom kameraya sahip olacağı aktarılıyor. Normal K30 Pro’da ise özel bir telefoto kameranın olmayacağı söyleniyor. Bu da birçok kameraya önem veren kişinin Zoom Edition sürümünü isteyeceğini gösteriyor. Günümüzde ultra geniş açı yerine zoom lensi tercih ederim diyenlerin sayısı oldukça fazla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 Pro ailesi için daha önce neler sızmıştı?

Firmanın resmi paylaşımına ve son bilgilere göre aile kesin olarak pop-up kamera üstüne kuruluyor. Yine resmi açıklamaya göre telefonlar gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve 5G ağlarına Snapdragon X55 ile bağlanıyor. En az 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz K30 Pro ailesi, burada bir sürpriz yaparak 120 Hz ekranla da gelebilir deniyor. Sağlam bir kaynaktan gelen tahminlere göre K30 Pro 568 doların altında satılacak. Daha spesifik olmak gerekirse kullanıcıları yaklaşık olarak 426 dolar ile 554 dolar arasında bir fiyat bekliyor. Zoom Edition içinse henüz bir fiyat tahmini bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin parçalarına ayrılan Mi 10 Pro modeli