reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Watch 2 akıllı saat

Redmi Watch 2 akıllı saat modeli tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

Redmi Note 10’ların yerini alacak Redmi Note 11 ailesi ile beraber beklenen Redmi Watch 2 üzerindeki resmi perde kalktı.

Xiaomi imzalı Redmi Note 11 serisi, üç farklı modelden oluşuyor aşağıdaki haberde yer verdiğimiz detaylar ile karşımızda yer alıyor. Onlara ek olarak gelen Redmi Watch 2 akıllı saat modeli ise uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

Görebileceğiniz gibi kare tasarımlı bir çizgisi olan akıllı saat, fiyatına / konuma göre ince diyebileceğimiz çerçevelere sahip. 1,6 inç boyutunda AMOLED ekran üzerine kurulan Watch 2, sadece 31 gram ağırlığında.

Çok dikkat çekici ve eğlenceli saat arayüzleri bulunan, birçok farklı renkte kayış renkleri ile gelen ve ana gövdesi de üç farklı renkte tasarlanan Xiaomi imzalı Watch 2, 100 farklı sporu otomatik olarak takip edebiliyor. Modelin bünyesinde aynı zamanda 17 profesyonel spor takip modu da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Watch 2 modeli Türkiye’de de satılacaktır

Nabız yanında SpO2 ölçümü ve GPS ile sürekli takip gibi önemli imkanları da bulunan Redmi Watch 2 akıllı saat, uyku takibini de eksik etmiyor. Teknik olarak beklentileri fazlasıyla karşılayan ürün, firmanın açıklamasına göre 12 günlük bir kullanıma getiriyor.

İlk olarak Çin pazarında satılacak model için açıklanan fiyat ise 55 dolar seviyesinde yer alıyor. Ürünün yukarıda da dediğimiz gibi ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi