reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Watch 2 Lite

Üç oldu; bu sefer Redmi Watch 2 Lite akıllı saat tanıtıldı

Xiaomi alt markası Redmi ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu sefer karşımızda Redmi Watch 2 Lite akıllı saat bulunuyor.

Redmi Watch 2 Lite akıllı saat, bu hafta firmanın Redmi Smart Band Pro akıllı bileklik ve Redmi Watch 2 akıllı saat modelleri sonrasında karşımıza çıkan üçüncü giyilebilir ürünü oldu.

Kare formlu akıllı saat, 1,55 inç 320×260 piksellik IPS LCD ekrana sahip. Kayış ile beraber 35 gramlık ağırlığı bulunan ürün, nabız ile SpO2 ölçümü yapabiliyor ve yerleşik GPS’e de sahip. Modelde uyku takibi de aktif olarak yer alıyor.

262 mAh’lık piliyle Xiaomi’ye göre ağır kullanımda 5 gün, hafif kullanımda ise 10 günlük pil ömrü getiren Watch 2 Lite modelinin kaça satılacağı henüz açıklanmadı. Ancak üç farklı renkte tasarlanan ürün için fiyatın 40 dolar ya da altında olması bekleniyor.

Redmi Smart Band Pro için detaylar şöyleydi:

Diğer birçok akıllı bileklikten farklı olarak geniş bir renkli ekran taşıyan Redmi Smart Band Pro, nabız ile SpO2 ölçümü yapabiliyor ve birçok farklı saat arayüzü ile geliyor.

Kayışları değiştirilebilen ve şimdilik sadece siyah renkte karşımıza çıkan ürün, teknik olarak bakarsa 1,47 inç AMOLED ekran taşıyor ve bu ekran 450 nit parlaklık sunuyor. Elbette su geçirmeyen Smart Band Pro, 110 farklı sporu tanıyor ve bunlardan 15 tanesini profesyonel seviyede kayıt altına alabiliyor.

200 mAh pili bulunan Redmi Smart Band Pro akıllı bileklik, Redmi’ye göre normal kullanımda 14 gün, güç tasarruf modunda ise 20 günlük bir kullanım getiriyor. Modelin henüz fiyatı resmi olarak açıklanmadı ancak ücretin 59 euro seviyede olacağı gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Watch 2 akıllı saat için detaylar şöyleydi:

Kare tasarımlı bir çizgisi olan akıllı saat, fiyatına / konuma göre ince diyebileceğimiz çerçevelere sahip. 1,6 inç boyutunda AMOLED ekran üzerine kurulan Watch 2, sadece 31 gram ağırlığında.

Eğlenceli saat arayüzleri bulunan, birçok farklı renkte kayış renkleri ile gelen ve ana gövdesi de üç farklı renkte tasarlanan Xiaomi Watch 2, 100 farklı sporu otomatik olarak takip edebiliyor. Modelin bünyesinde aynı zamanda 17 profesyonel spor takip modu da yer alıyor.

Nabız yanında SpO2 ölçümü ve GPS ile sürekli takip gibi önemli imkanları da bulunan Redmi Watch 2 akıllı saat, uyku takibini de eksik etmiyor. Teknik olarak beklentileri fazlasıyla karşılayan ürün, 12 günlük bir kullanıma getiriyor. Model için açıklanan fiyat ise 55 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi