reklamı kapat

POPÜLER

Resident Evil

Resident Evil’ın 6’ıncı filmi 2015’te gösterime girecek

Capcom‘un en başarılı serilerinden biri olan Resident Evil, ilk olarak 2002’de sinemaya uyarlanmıştı. Film eleştirmenleri seriyi hiçbir zaman ciddiye almasa da, toplamda 248 milyon dolar bütçeyle çekilen 5 filmlik seri, getirdiği 915 milyon dolar hasılatla bugüne kadar yapılmış en başarılı oyun uyarlaması olma unvanını elde etmiş durumda. Hal böyle olunca 6’ıncı filmin çekimlerine yakında başlanacağı haberi çok da sürpriz olmadı.

Resident Evil
Çinli CCTV‘nin haberine göre, Beijing Uluslararası Film Festivali’ne katılan senarist ve yönetmen Paul W.S. Anderson, izleyicilerden birinin Resident Evil’a ilişkin sorusuna “Yarın eve dönüp yeni Resident Evil’ı yazmaya başlayacağım” yanıtını verdi. Yeni filmin kesinlikle 3D olacağını da sözlerine ekleyen Anderson, Ada Wong’u oynayan Li Bingbing’i tekrar göreceğimizi de belirtti.

2012’deki Resident Evil: Retribution ile serinin yönetmenlik koltuğuna oturan Anderson, serideki tüm filmlerin prodüktörlüğünü ve senaristliğini yapan isim. “Resident Evil: Rising” adını taşıması beklenen 6’ıncı filmin 2015’te gösterime gireceği öngörülüyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Resident Evil’ın 6’ıncı filmi 2015’te gösterime girecek” için bir cevap

  1. Birkan Koç dedi ki:

    Ah anam ah anam 2015?!!?!? 20 yaşında olacağım ve o film mi gelicek!! anderson!!!