reklamı kapat

POPÜLER

Resmi OnePlus Türkiye sitesinden telefon satışı da olabilir

Akıllı telefon pazarının dikkat çeken isimlerinden OnePlus, geçtiğimiz hafta resmi Türkiye sitesini açtı. İşte bu sayfadan satış da olabilir.

Yukarıda da dediğimiz gibi OnePlus‘ın buradan ulaşabileceğiniz resmi Türkiye sitesi göreve başlamış durumda. Bu site şimdilik yapım aşamasında bulunuyor.

Şu an resmi sitede OnePlus 9 ile 9 Pro ve Nord 10 5G telefon modelleri yer alıyor. Bu site üzerinden firmanın Türkiye resmi operasyonu başlamış gibi görünüyor ve halen bunun arkasında OPPO’nun yani OPPO Türkiye’nin olduğu düşünülüyor.

İşte bu resmi siteden telefon satışı da yapılacak gibi duruyor. Çünkü bugün Türkiye sitesine daha önce olmayan “satın al” butonları da eklendi. Henüz satın al butonu herhangi bir sayfayı açmıyor ancak firmanın diğer ülkelerdeki operasyonel sayfalarında bu bölümden telefon alımı yapılabiliyor.

Bu durum elbette mantıklı ve güzel görünüyor. Biliyorsunuz Türkiye’de kendi resmi sitesi üzerinden satış yapan Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi firmalar bulunuyor.

OPPO’nun resmi sitesinde şimdilik satış yok. Burada OnePlus güzel bir fark yaratacak gibi görünüyor. Resmi siteden satış konusunun yakında netlik kazanmasını bekliyoruz.

oneplus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus ve OPPO kısa süre önce güçlerini bir kez daha birleştirdi

Dün yapılan resmi açıklamaya göre OPPO ile OnePlus arasındaki bağlar artık hiç olmadığı kadar güçlü hale gelecek. Daha önce kurulan entegrasyondan çok memnun kaldıklarını aktaran OnePlus CEO’su Pete Lau, bu yüzden ortaklığı genişletme kararı aldıklarını açıklıyor.

Bu ortaklık sayesinde OnePlus, daha fazla kaynağa ulaşacağını ve böylece telefonlarına daha hızlı ve daha stabil güncellemeler verebileceğini aktarıyor. Bu durum elbette son kullanıcı için gayet güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’den müzik odaklı ilginç cihaz