reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Türkiye

OnePlus Türkiye sitesi açıldı; resmi operasyon başlamış olabilir

Akıllı telefon pazarının dikkat çeken isimlerinden OnePlus, bugün resmi Türkiye sitesini açtı. Firma artık Türkiye’de çok daha aktif olacak.

OnePlus imzalı akıllı telefon modelleri çok uzun zamandır Türkiye’de yer alıyor. Hatta firmanın modelleri son dönemde büyük satış kanallarında OnePlus Türkiye Garantili olarak satılıyor.

Ancak şimdiye kadar şirketin bir resmi Türkiye sitesi yoktu. Aynı zamanda açık bir resmi Türkiye operasyonu da sürmüyordu. İşte bunlar geride kalıyor gibi görünüyor

Yukarıda da dediğimiz gibi artık firmanın buradan ulaşabileceğiniz resmi Türkiye sitesi göreve başlamış durumda.

Şimdilik resmi sitede Nord 10 5G ve OnePlus 9 ile 9 Pro modelleri yer alıyor. Ancak bunların yakında güncelleneceği ve başka cihazların da ekleneceği düşünülüyor.

Bu site üzerinden resmi operasyonunu başlamış olabileceği düşünülüyor. Bu konuda henüz firmadan resmi bir açıklama gelmiyor.

Bur arada firma detaylarına aşağıda yer verdiğimiz yeni telefonunu da Türkiye’ye getireceğini duyuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus telefonlar yanında kulaklık gibi ürünler de Türkiye’de satılıyor

Bunların da yakında resmi siteye eklenmesi bekleniyor. OnePlus’ın ürün gamında kablosuz kulaklıklar yanında akıllı televizyonlar da yer alıyor. Ancak firmanın onları buraya getirmesi beklenmiyor.

Bu arada firmanın çok beğenilmeyen bir akıllı saati de bulunuyor. Onun Türkiye pazarına resmi olarak getirileceğini düşünüyoruz.

Türkiye pazarında artık hemen hemen bütün Çin merkezli firmalar yer alıyor. Elbette bu durum rekabet için güzel görünüyor. Biliyorsunuz bu Çin’li firmaların birçoğu Türkiye’de fabrika kurarak üretim / montaj da yapıyor.

Bu yerli üretim / montaj yapan isimler arasına ileride OnePlus’ın eklenip eklenmeyeceğini ise elbette zaman gösterecek.

İlginizi Çekebilir

Sony’den müzik odaklı ilginç cihaz