reklamı kapat

POPÜLER

Resmi tanıtım öncesi paylaşılan görsellerle BMW X2’ye ilk bakış [Galeri]

11 Ağustos 2017

Tanıtım için geri sayım devam ederken, resmi kaynaklardan gelen ilk görseller kamuflajlı da olsa X2’nin sokaklar için hazır olduğu mesajını veriyor.

Sizlerle birlikte temmuz ayının ilk haftasında ortaya çıkan patent görselleri üzerinden ilk değerlendirmesini yaptığımız BMW X2 için artık önümüzde bir ay gibi bir zaman dilimi kaldı. Konseptinin tanıtıldığı ilk günden itibaren kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmış bir model olarak, belli başlı beklentilerin oluştuğu X2, Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında meraklılarıyla buluşacak. Testlerin tamamlanmasının ardından aracın tanıtımı için hazırlıklara başlayan BMW, organizasyon öncesi üretime hazır versiyonun kamuflajlı olarak ilk görsellerini paylaştı.


Daha çok arka bölümündeki yapısıyla ailenin diğer modellerinden ayrılacağının sinyallerini veren X2, BMW ürün gamında böbrek ızgarasındaki yeni yanının ilk temsilcisi olacak. Donanımsal olarak şimdilik X1‘e daha yakın olacağının sinyalleri verilen araçta ön tekerlekten çekişli altyapı standart olarak sunulacak gibi gözükürken, xDrive opsiyoneller arasında masada duran parçalar arasında. Dizel ve benzinli motor seçenekleriyle Avrupa pazarına sunulacak olan X2 ile ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER