reklamı kapat

POPÜLER

bmwx2

Tanıtıma saatler kala büyük sızıntı; işte yeni BMW X2!

Düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tanıtılacak olan BMw X2, organizasyon öncesi büyük bir sızıntıyla karşımıza çıktı.

BMW’nin Crossover/SUV ailesine katılmak için geri sayımı başlayan X2 beklentilerin de ötesinde bir sızıntıyla karşımıza çıktı. On beş gün öncesine kamuflajsız olarak gördüğümüz araç bu kez en dolu donanım formuyla yüzünü gösteriyor. Konseptinin tanıtıldığı ilk günden beri büyük beklentilerle test süreci takip edilen X2’nin bu beklentileri ne denli karşılayabileceğini önümüzdeki süreç gösterecek.

BMW X2 bugün tanıtılacak

Şimdilik elimizdeki detaylarıyla değerlendirebileceğimiz X2, yeni Misano Mavisi renk seçeneğiyle beğeni kazanmaya çalışıyor. Üzerinde M paket gövde ve donanım parçalarını barındıran aracın ön tampon ve arka difüzöründe ana renkten farklı olarak siyah parçalara yer verilmiş. İlk çıktığı günden itibaren beklenildiği gibi arka bölümüyle karakteristik bir fark yaratan X2’ni kardeşi X1’den çok daha dikkat çekici olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Aracın kokpit bölümüne baktığımızdaysa bizi çok fazla şaşırtmayan yapının kullanıldığını görüyoruz. X1 ve X3’te de kullanılan bu yapı ailenin diğer üyelerinde de kendisine yer buluyor. BMW X2 ile ilgili son gelişmeleri gün içerisinde LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.