reklamı kapat

POPÜLER

Retro karakter şimdi de farklı sınıfa geçiş yaptı; 2019 Vanderhall Venice Speedster [Video]

Geçtiğimiz yıl bir tanesi elektrikli olmak üzere iki model tanıtan ekip, 2019 Vanderhall Venice Speedster ile sürüş keyfini farklı bir karaktere taşıyor.

2017 model yılıyla tanıtımını gerçekleştirdiği Venice modeliyle LOG okuyucularının büyük beğenisini kazanan Vanderhall, retro tasarım dilinin sevilen markalarından birisi haline gelmiş durumda. Kullanıcılardan gördüğü ilgiyi elektrik dönüşümüyle bir araya getirerek geçtiğimiz kasım ayında Edison2 isimli modelini de podyuma çıkartan ekip ürün gamını keyifli seçeneklerle çeşitlendirmeye devam ediyor. 2019 Venice Speedster adıyla duyuru yapılan modelini, adından da anlayabileceğimiz üzere 2017 Venice üzerine geliştiren Vanderhall, Speedster karakterinin gereklilikleriyle karşımıza çıkıyor. Diğer modellerin aksine tek kişilik bir araç olarak tasarlanan Venice Speedster’da daha kısa ön cam ve daha büyük arka bölüm ilk bakışta ayırt edilebiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik özellikler

Üç tekerlekli otomobillerin kendilerine has çekici karakterlerini boya ve döşeme bölümlerinde kullandığı Vintage tercihlerle güzelce harmanladığını gördüğümüz Vanderhall, en büyük değişimi kokpitte yapmış diyebiliriz. Tek kişilik sürüş keyfi vadeden modelde ısıtmalı koltuklar, kahverengi deri döşeme, ve ahşap direksiyon çok keyifli bir uyum sergiliyor. Kliması da es geçilmeyen modelin kalite bir ses sistemi de mevcut. Motor bölümünde daha önceki modellerden bildiğimiz makinenin benzeri tercih edilmiş. General Motors tarafından geliştirilmekte olan 1,4 litre hacimli bu makine, Speester’da 180 beygir güç üretiyor. Şanzıman ayağında da yine General Motors imzalı 6 ileri otomatik ünite var. Yurt dışında yaklaşık 27.000 dolarlık başlangıç fiyatıyla alıcı bulacağı açıklanan 2019 Vanderhall Venice Speedster’in 250 dolarlık ön ödeme karşılığında ön siparişleri de açılmış durumda.