reklamı kapat

POPÜLER

tombraider

Rise of the Tomb Raider duyuruldu, efsane kaldığı yerden devam ediyor [Video]

E3‘ü geride bırakırken Crystal Dynamics Microsoft’un basın konferansında oyuncuları bir hayli heyecanlandıran duyurusunu yaptı. Lara Croft geri dönüyor! Rise of the Tomb Raider isimli oyunun 2015’te geleceğini duyuran geliştirici firmanın etkileyici sinematik fragmanı, oyuna dair ipuçları taşıyor.

1996 yılında çıkan ilk oyunuyla efsaneleşen seri Tomb Raider, son oyunu ile adından oldukça söz ettirmişti. Daha genç ve deneyimsiz bir Lara Croft ile oynadığımız bu son oyunun başarısı, yeni oyunla ilgili beklentileri de artırmıştı. Dün akşam gerçekleşen oyun konferansında açıklanan haber ile beklentilerimizin karşılığının emin adımlarla geldiğini gördük.

Oldukça sakin geçen fragmanda, bir önceki oyunda yaşanan olaylardan ötürü terapiste giden bir Lara Croft görüyoruz. Terapistin konuşmaları sürerken, Tomb Raider’ın yeni macerasından görüntüler gördüğümüz fragman bir hayli etkileyici. “Lara Croft yeni macerasında hayatta kalma becerilerini geliştirmeli ve aklını kullanmalı, yeni arkadaşlar edinmeli ve Tomb Raider olarak kaderini kabullenmeli” diyen Microsoft yeni oyunda dinamik aksiyon sahneleri ve pek çok farklı mekan olacağına da değindi. 2015’e kadar nasıl bekleyeceğimiz ise bir soru işareti.

VİDEO