reklamı kapat

POPÜLER

Robert De Niro, Amerika tarihinin en büyük dolandırıcısına hayat veriyor [Video]

HBO ilgi uyandıran projelerine bir yenisini ekliyor. Amerika’nın en büyük dolandırıcısı olarak anılan Bernie Madoff‘un hayatı televizyona taşınıyor.

Eski bir borsacı olan Bernie Madoff, 2000’lerin en önemli olanlarından birine imza attı. Uzun uğraşların ardından 2009 yılında 11 farklı suça karıştığını kabul etti. Yatırımcılarına büyük paralar kaybettiren bu adam bir anda Amerika’nın en ünlü dolandırıcısına dönüştü. Medyada büyük yankı bulan olayların perde arkası Diana Henriques’in Wizard of Lies kitabında açığa kavuştu. Şimdi bu hikaye televizyon filmi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yakın geçmişte önemli bir yeri olan bu figürü tecrübeli oyuncu Robert De Niro canlandırıyor. Ona bu ilgi uyandıran yapımda Michelle Pfeiffer, Alessandro Nivola, Nathan Darrow, Kristen Connolly ve Lily Rabe gibi isimler eşlik ediyor.

Oscar Ödüllü Barry Levinson tarafından yönetilen The Wizard of Lies mayıs ayında HBO’da izleyici karşısına çıkacak. Bu ilgi uyandıran televizyon filminden paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.