reklamı kapat

POPÜLER

Robert De Niro ve Al Pacino yeniden aynı filmde!

Hollywood’un iki dev ismi Robert De Niro ve Al Pacino dördüncü kez aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor. Usta aktörler “I Heard You Paint Houses” adlı filmde, üstelik Martin Scorsese önderliğinde yeniden bir araya geliyor.

Müjdeli haber geçtiğimiz gün Jimmy Fallon’ın programına katılan De Niro’dan geldi ve usta aktör önümüzdeki yıl filmin çekimlerine başlanacağını müjdeledi. Martin Scorsese, Robert De Niro, Al Pacino, yetmediyse üstüne bir de Joe Pesci! Bu isimleri aynı cümlede telaffuz etmek bile başlı başına bir olayken bir de aynı filmde oynayacaklarını düşününce heyecanlanmamak mümkün değil. Eski çete, Charles Brandt’in “I Heard You Paint Houses: The Story Of The Biggest Mob Hit In History” adlı kitabından uyarlanacak filmde boy gösterecek. Film, kitabın adından da anlaşılacağı üzere tarihin en büyük mafya ailesini konu alacak.

Al Pacino ve Robert De Niro daha önce Godfather II, Heat ve Righteous Kill filmlerinde beraber boy göstermişti. İkiliyi yeniden bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz!