reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max için A101 kampanyası; işte robot süpürgenin indirimli fiyatı

A101 piyasadaki başarılı robot süpürge modellerinden biri olan Roborock S5 Max modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Piyasada 6.500 TL‘ye satılan robot süpürge, A101’de 5.999 TL‘den satışa sunuldu.

Advertisement

Robot süpürge gelişmiş özellikleriyle dikkatleri üstüne topluyor. Süpürge piyasadaki diğer üst segment modellerde olduğu gibi üstün haritalama teknolojisine destek veriyor. Yüksek emiş gücü sunan robot uygulama üzerinden takip edilebiliyor . Cihaz, evlerdeki toz, tüy ve benzeri kirleri alarak genel bir temizlik yapılabilmesini mümkün hale getiriyor. Robot süpürge lazer navigasyon desteği, gerçek zamanlı konum ve uyarlanabilir rota algoritmasıyla odanın alanını algılayabiliyor ve buna göre temizlik yapabiliyor. Islak ve kuru temizlik seçenekleri sunan ürünün aynı zamanda alan ve oda sınırlandırma özellikleri de bulunuyor. Kullanıcılar temizlenmesini istemedikleri noktaları, mobil uygulama üzerinden devre dışı bırakabiliyor. Robot süpürge, gelişmiş haritalama teknolojisi haricinde çarpma ve düşme engelleyici sensörlerine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roborock S5 Max şarjı azaldığında istasyona otomatik dönüyor

Süpürge aynı zamanda otomatik şarj özelliğiyle kendi kendini şarj edebiliyor. Şarja ihtiyaç duyduğu noktada otomatik olarak standa yerleşen cihaz, yeterli şarj seviyesine ulaştıktan sonra temizlik yapmaya devam edebiliyor. Cihaz 2.000 Pa emiş gücüyle ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyor. Robot süpürge, kolayca takıp çıkarılabilen ve yıkanabilen pratik toz haznesiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Roborock S5 Max

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı