reklamı kapat

POPÜLER

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max robot süpürge için indirim fırsatı; işte süpürgenin yeni fiyatı

Piyasadaki başarılı robot süpürge modellerinden olan Roborock S5 Max modelinin fiyatında yeni bir indirim yapıldı. 4.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan süpürge şu anda 3.876 TL‘ye satın alınabiliyor. Yapılan kampanya şu sıralar robot süpürge satın almayı düşünenler için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Üstün haritalama teknolojisine sahip olan süpürge kapsamlı özellikler yer alıyor. Süpürge, yüksek emiş gücü ve uygulama üzerinden takip edilebilir oluşu ile göze çarpıyor. Cihaz, evlerdeki toz, tüy ve benzeri kirleri alarak genel bir temizlik yapılabilmesini mümkün hale getiriyor. Robot süpürge lazer navigasyon desteği, gerçek zamanlı konum ve uyarlanabilir rota algoritmasıyla odanın alanını algılayabiliyor ve buna göre temizlik yapabiliyor. Islak ve kuru temizlik seçenekleri sunan ürünün aynı zamanda alan ve oda sınırlandırma özellikleri de bulunuyor. Kullanıcılar temizlenmesini istemedikleri noktaları, mobil uygulama üzerinden devre dışı bırakabiliyor. Robot süpürge, gelişmiş haritalama teknolojisi haricinde çarpma ve düşme engelleyici sensörlerine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roborock S5 Max güçlü emiş gücüyle dikkat çekiyor

Süpürge aynı zamanda otomatik şarj özelliğiyle kendi kendini şarj edebiliyor. Şarja ihtiyaç duyduğu noktada otomatik olarak standa yerleşen cihaz, yeterli şarj seviyesine ulaştıktan sonra temizlik yapmaya devam edebiliyor. Cihaz 2.000 Pa emiş gücüyle ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyor. Robot süpürge, kolayca takıp çıkarılabilen ve yıkanabilen pratik toz haznesiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Roborock S5 Max

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti