reklamı kapat

POPÜLER

Roborock S7 Sonic Mopping

Sesle kontrol edilebilen Roborock S7 Sonic Mopping için 2.740 TL’lik indirim fırsatı

Roborock S7 Sonic robot süpürgenin fiyatı geriledi.

Advertisement

Piyaasadaki fiyatı 11.039 TL‘ye satılan robot süpürge yapılan indirim neticesinde 8.299 TL‘ye satılıyor. Robot süpürge süpürme özelliği haricinde paspas özelliğine de sahip. Roborock S7 VibraRise teknolojisiyle fark yaratıyor.

Robot süpürge bu teknoloji sayesinde zemin ayrımını otomatik olarak başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Süpürge, parke gibi sert yüzeylerde ıslak mop ile paspaslama yaparken, halı gibi yumuşak yüzeylere geçtiğinde vakumlama modunu devreye sokuyor. Kullanıcılar mop aparatını çıkarmadan kolay bir şekilde paspaslama veya süpürme işlemini gerçekleştirebiliyor. Yerleri dakikada 3.000 kez fırçalama hızına sahip olan akıllı süpürge, parke gibi sert bir yüzeyden halıya geçeceği zaman vakumlama moduna geçiyor. Süpürge halının ıslanmaması için mopu içine çekiyor. Süpürgenin emiş gücü ise 2.500 Pa.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro’da da karşımıza çıkan LiDAR sensörün yer aldığı süpürge lazer darbelerinden yararlanıyor. LiDAR teknolojisi uzaklığı ölçülecek nesne veya yüzeye lazer ışınları gönderiyor. Teknoloji bu ışınların gönderiliş zamanı ile nesneye çarpıp gelen yansımanın tekrar kaynağa ulaşma süresi arasındaki farkı hesaplıyor. Akıllı süpürge tam dolu pille 3 saat boyunca çalışabiliyor. Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri gibi sesli asistan desteği de kullanıcılara sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle