reklamı kapat

POPÜLER

model araç

Model araçlar çocukların geleceği için bağışa dönüşüyor

Toplum Gönüllüleri Vakfı ve “Arabam.com” ortaklığıyla hayata geçirilen projede oyuncak arabalar bağışa dönüşüyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı ile “Arabam.com” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel gerçekleştirdiği projeyle çocukların geleceğine katkı sağlıyor. Sosyal sorumluluk projeyesine katkı sağlamak isteyenler, oyuncak arabasının temsili değerini arabam.com’un “Trink sat!” hizmeti ile sorgulayarak yapılan bağış tutarına destek olabiliyor. Oyuncak arabaların temsili fiyat sorguları, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda (TOG) gönüllü çalışmalara katılan Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitim temalı sosyal sorumluluk projeleri için bağışa dönüşürken, ihtiyaç sahibi okullardaki çocuklara da TOG aracılığıyla oyuncak araba gönderiliyor. Hazırlanan sayfa, 23 Nisan itibari ile aktif olarak, 1 ay boyunca oyuncak arabaların Trink sat! sorgusunu bağışa dönüştürecek.

Projenin detayları

Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığı ile gerçekleştirilen proje ile arabam.com’un Trink sat! hizmeti için hazırlanan temsili sayfada projeye destek olmak isteyenler aşağıdaki adımları uygulayacak:

-Katılımcılar, tıpkı aracını Trink sat! ile satmak isteyenlerin yanıtlaması gerekenlere benzer olarak hazırlanan temsili soruları yanıtlayacak.
-Katılımcılardan oyuncak arabalarının markası, ne zaman aldığı bilgisi, nasıl çalıştığı ve oyuncağın materyali ile ilgili bilgileri istenecek.
-Sisteme oyuncak arabaların bir adet fotoğrafının yüklenmesi gerekecek.
-Türüne göre oyuncak arabaların bağış tutarı belli olacak. Yapılan her sorgu 5 TL, 10 TL 15 TL tutar aralığında Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitim temalı projeleri için bağışa dönüşürken, arabam.com ihtiyaç sahibi okullara da TOG aracılığıyla oyuncak araba gönderecek. Ayrıca sorgu yapanlar dilerlerse kendi oyuncak arabalarını MNG Kargo ile ücretsiz olarak arabam.com’a kargolayarak gönderilen oyuncak bağışına da destek olabilecek.