reklamı kapat

POPÜLER

Rockstar’dan oyuncuların heyecanını taze tutan yeni bir görsel

Rockstar geçtiğimiz gün paylaştığı tek bir görselle oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. Firma şimdi de yapacağı büyük duyuruya dair merak uyandıracak yeni bir kareyle karşımızda!

Grand Theft Auto, Max Payne ve L.A. Noire gibi oyunların geliştiricisi olan Rockstar yeni bir gelişmeyi müjdelemeye hazırlanıyor. Ünlü oyun firması geçtiğimiz gün kan kırmızısı bir arka plan üzerine logosunun yer aldığı bir kare paylaşmıştı. Bu görsel herkesin aklına Red Dead Redemption‘ın düşmesine neden oldu. Rockstar son olarak beş sene önce Grand Theft Auto V ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Dolayısıyla yeni bir oyunun zamanı geldi.

Firma şimdi de parlak bir gün doğumu (belki de batımına) doğru yürüyen yedi adamdan oluşan bir görsel paylaştı. Bu kare oyuncuların merakını tetiklerken, farklı birçok ihtimali de beraberinde getirdi. Bu yeni proje Red Dead Redemption‘ın öncesini ya da sonrasını ele alabilir. Ya da John Marston‘un hikayesi yeniden başlayabilir. Görselde yedi kişinin yer alması akıllara Magnificent Seven filmini de getiriyor. Türkçe ismi Muhteşem Yedili olan yapım yakın zamanda tekrar sinemaya uyarlanmıştı.

Şimdilik yeni projenin ne olacağına dair tahmin yürütmekten başka bir şey yapamıyoruz ancak kesin olan bir şey varsa o da Rockstar yakında oyuncuları daha da heyecanlandıracak bir duyuru ile gündeme gelecek.