reklamı kapat

POPÜLER

Ryan Gosling ve Emma Stone, La La Land filminde bir araya geldi [Video]

Los Angeles‘ta hayallerinin peşinden koşan iki gencin hikayesini anlatan La La Land filminden yeni bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmenliğini Damien Chazelle‘in üstlendiği yapım aslen oyuncu kadrosuyla ilgi uyandırıyor. Hollywood‘un sevilen isimleri Ryan Gosling ile Emma Stone bu hikaye ile yeniden bir araya geliyor. J.K. Simmons, Finn Wittrock, Rosemarie DeWitt, Sonoya Mizuno ve Hemky Madera gibi isimler de onlara eşlik ediyor.

Burada genç ve güzel bir genç kadın olan Mia oyunculuk kariyerinde ilerleme kaydetmeye çabalıyor. Sebastian ise caz ile yatıp kalkan yetenekli bir müzisyen olmasına rağmen işten çıkartılıyor. Bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen ikilinin yolu bir gün kesişiyor. Günlük hayatın sıkıntı ve problemlerini yeniden ele alan yapım, yıkılan hayalleri de müzikal türünde ekrana taşıyor.

La La Land, Amerika’da 16 Aralık’ta izleyici karşısına çıkacak. Türk sinemalarındaysa 27 Ocak 2017‘den itibaren gösterilecek. Paylaşılan son tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER