reklamı kapat

POPÜLER

Safir kristal ekranlı akıllı saat Wellograph

Görünümü ve stiliyle diğer birçok akıllı saatten ayrılan safir kristal ekranlı Wellograph, CES 2015’te yepyeni renk ve kayış alternatifleri ile sahne aldı.

Paslanmaz çelik ve alüminyun kasası, yan yüzünde bulunan kontrol düğmeleri ve düşük güç tüketimiyle dikkat çeken 1.26 inçlik dikdörtgen LCD ekranlı Wellograph, iOS uyumlu bir akıllı saat.

a3927fd296f4db78_orgÜründe kullanıcıların uyku düzeni ve REM döngülerinin kaydedilmesi, kalp hızı değişkenliği ile stres seviyelerinin izlenebilmesinin sağlanması gibi üst düzey sağlık odaklı özellikler bulunuyor. Ayrıca sağlık odaklı arkadaş takiplerinin de yapılabildiği akıllı saat; adım sayar, katedilen mesafe bildirimi gibi bir dizi özelliğe daha sahip.

b3d815bbe82696e0_org-642x482Wellograph’a gelen yenilikler ise pembe ve beyaz olmak üzere iki yeni renk seçeneği ile üç yeni kayış seçeneği. Böylelikle toplam renk alternatifleri beyaz, siyah, gümüş, pembe ve altın olmak üzere beşe çıkan aygıtın kayış seçenekleri de beyaz, açık mavi, pembe, siyah deri ve siyah renkte NATO kayış şeklinde. Akıllı saat, 329 dolardan başlayan fiyatlarla satışta.

YORUMLAR